wyniki

spotkania grupowe | spotkania o miejsca | klasyfikacje indywidualne

 

grupa A

Gorlice - Prudnik 78 : 62
(24:18, 11:18, 15:16, 28:10)

Prudnik - Kielce 73 :79
(19:28, 18:21, 17:16, 29:14)

Gorlice - Kielce 92 :90
(28:25, 21:18, 24:19, 19:28)

  drużyna mecze zwycięstwa porażki punkty
zdobyte - stracone
punkty
1. I LO Gorlice 2 2 0 00-00 4
2. VI LO Kielce 2 1 1 00-00 3
3. I LO Prudnik 2 0 2 00-00 2

grupa B

Przemyśl - Ostrów Wielkopolsk
78 : 62
(19:17, 21:16, 19:14, 19:15)

Ostrów Wielkopolski - Warszawa 59 : 96
(20:16, 8:29, 21:20, 10:31)

Warszawa - Przemyśl 85 :73
(22:17, 15:21, 28:16, 20:19)

  drużyna mecze zwycięstwa porażki punkty
zdobyte - stracone
punkty
1. LXII LO Warszawa 2 2 0 00-00 4
2. II LO Przemyśl 2 1 1 00-00 3
3. III LO Ostrów Wlkp. 2 0 2 00-00 2

grupa C

Bytom - Wrocław 62 : 119
 
(22:23, 21:22, 9:42, 10:32)

Wrocław - Biała Podlaska 57 : 43
(14:6, 9:11, 14:14, 20:12)

Biała Podlaska - Bytom 66 : 70
(22:18, 12:16, 21:20, 11:16)

  drużyna mecze zwycięstwa porażki punkty
zdobyte - stracone
punkty
1. LZN Wrocław 2 2 0 00-00 4
2. II LO Bytom 2 1 1 00-00 3
3. I LO Biała Podlaska 2 0 2 00-00 2

grupa D

Bielsk Podlaski - Zielona Góra 60 : 76
(7:13, 20:18, 15:22, 18:23)

Zielona Góra - Piotrków Trybunalski 81 : 72
(15:19, 23:9, 25:13, 18:31)

Piotrków Trybunalski - Bielsk Podlaski 70 : 52
(18:10, 16:11, 19:22, 17:9)

  drużyna mecze zwycięstwa porażki punkty
zdobyte - stracone
punkty
1. VII LO Zielona Góra 2 2 0 00-00 4
2. IV LO Piotrków Tryb. 2 1 1 00-00 3
3. I LO Bielsk Podlaski 2 0 2 00-00 2

spotkania o miejsca

ćwierćfinały:

Gorlice - Bytom 92 : 79
(22:23, 17:18, 27:26, 26:12)

Warszawa - Piotrków Tryb. 79 : 57
(21:21, 15:14, 15:13, 28:9)

Wrocław - Kielce 72 : 43  
(16:14, 15:13,23:8, 18:8)

Zielona Góra - Przemyśl 78 : 69
 (18:12, 24:14, 18:28, 18:15)

o miejsca 9 - 12

Prudnik - Biała Podlaska 83 : 97
 (29:24, 12:20, 22:19, 20:34)

Ostrów Wlkp. - Bielsk Podlaski 91 : 80
(18:15,30:19,19:22,24:24)

o miejsca 5-8

Bytom - Przemyśl 77 : 115
 
(15:37, 31:18, 10:29, 21:31)

Kielce - Piotrków Trybunalski 83 : 93
 (16:26, 19:17, 14:20, 34:30)

półfinały:

Warszawa - Wrocław 83 :70
 (18:17,17:18,30:16,18:19)

Gorlice - Zielona Góra 63 : 81
(16:20, 18:21, 15:14, 14:26)

 

o 11 miejsce 

Prudnik - Bielsk Podlaski 83 :71
(16:16, 19:18,14:27, 34:10)

o 9 miejsce

Ostrów Wlkp. - Biała Podlaska 92 : 70
(28:19, 19:16, 27:14, 18:21)

o 7 miejsce

Bytom - Kielce 77 : 99
(19:23, 22:33, 13:21, 23:22)

o 5 miejsce

Piotrków - Przemyśl 78 : 82
(25:11, 13:31, 18:19, 22:21)

o 3 miejsce:

Gorlice - Wrocław 49:73
(10:18, 13:17, 15:17 9:19)

FINAŁ:

Warszawa - Zielona Góra 88 : 61
(26:17, 17:16, 27:10, 18:18)

 

 kolejność końcowa:

1. LXII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
(trener: Grzegorz Nurowski)

2. VII Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
 (trener: Leonard Siwicki)

 3. Lotnicze Zakłady Naukowe we Wrocławiu
 (trener: Grzegorz Krzak)  

4. I Liceum Ogólnokształcące w Gorlicach
(trener: Tadeusz Zimowski)  

5. II Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu
(trener: Dariusz Puchalski) 

6. IV Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim
(trener: Konrad Sikora)

7. VI Liceum Ogólnokształcące w Kielcach
(trener: Mikołaj Woźniak) 

8. II Liceum Ogólnokształcące w Bytomiu
(trener: Krzysztof Mazur)

9. III Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim
(trener: Włodzimierz Malik)  

10. I Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej
(trener: Janusz Zieliński)

11. I Liceum Ogólnokształcące w Prudniku
(trener: Andrzej Chybziński)

12. I Liceum Ogólnokształcące w Bielsku Podlaskim
(trener: Andrzej Kiluk)

 

Klasyfikacje indywidualne

najlepszy zawodnik:

Kamil Łączyński (Warszawa)

król strzelców :

Bartłomiej Semla (Gorlice) – 166 pkt

Mateusz Hakman (Prudnik) –149 pkt

Damian Kulig (Piotrków T.) – 142 pkt

król rzutów wolnych :

Krzysztof Adamczyk (Gorlice) – 20/24 (83,3%)

Łukasz Kulik (Bielsk Podlaski) –15/18 (83,3%)

Mateusz Hakman (Prudnik) –33/41 (80,5%)

Miłosz Ludwin (Warszawa) –12/15 (80%)

król rzutów za 3 pkt :

Mateusz Hakman (Prudnik) – 26 x 3 pkt

Maciej Balcerzak (Bytom) – 19 x 3 pkt

Adam Hoffman (Bytom) –19 x 3 pkt

rekordy strzeleckie w 1 meczu :

55 pkt – Mateusz Hakman (Prudnik)

53 pkt – Bartłomiej Semla  (Gorlice)  

  8 x 3 pkt  – Mateusz Hakman (Prudnik)

7 x 3 pkt  – Mateusz Hakman (Prudnik)

6 x 3pkt – Krzysztof Adamczyk (Gorlice)

6 x 3 pkt - Adam Hoffman (Bytom )