wyniki

spotkania grupowe | spotkania o miejsca | klasyfikacja końcowa

Grupa A

I LO Gorlice -  ZS Olesno 98:73 (25:15, 29:19, 19:19, 25:20)

VIII LO Toruń - ZSEM Warszawa 105:68 (23:16, 30:16, 19:15, 33:21)

 I LO Gorlice  - VIII LO Toruń 60:86 (23:21, 17:28, 11:17, 9:20)

ZSEM Warszawa - ZS Olesno 78:68 (17:19, 14:9, 17:16, 30:21)

  ZS Olesno - VIII LO Toruń 42:88 (18:19, 7:22, 8:30 ,9:17)

I LO Gorlice - ZSEM Warszawa 113:81 (33:12, 30:29, 33:22, 17:18)

  drużyna mecze zwycięstwa  porażki punkty
1 VIII LO Toruń 3 3 0 279-170
2 I LO Gorlice 3 2 1 271-240
3 ZSEM Warszawa 3 1 2 227-296
4 ZS Olesno 3 0 3 183-264

Grupa B

VII LO Zielona Góra - ZSEU Rybnik 89 75 (22:15, 18:21, 30:19, 19:20)

  LO Trzebnica - LO Stalowa Wola 99 83 (27:18, 24:18, 24:27, 24:20)

LO Stalowa Wola - VII LO Zielona Góra 65 105 (17:31, 14:23, 22:29, 12:22)

ZSEU Rybnik -  LO Trzebnica 87 80 (20:26, 26:24, 24:12, 17:18)

LO Stalowa Wola - ZSEU Rybnik 69:93 (16:23, 16:27, 21:21, 16:22)

VII LO Zielona Góra - LO Trzebnica 90:73 (24:23, 15:17, 24:16, 27:17)

 

  drużyna mecze zwycięstwa porażki punkty
1 VII LO Zielona Góra 3 3 0 284-213
2 ZSEU Rybnik 3 2 1 255-238
3 LO Trzebnica 3 1 2 252-260
4 LO Stalowa Wola 3 0 3 217-297

o miejsca 1-4:
A1 - B2 ; B1 - A2
finał:
zwycięzca (A1 - B2) - zwycięzca (B1 - A2)
o III miejsce:
przegrany (A1 - B2) - przegrany (B1 - A2)

o miejsca 5 -8
A3 - B4 ; A4 - B3
o V miejsce
zwycięzca (A3 - B4) - zwycięzca (A4 - B3)
o VII miejsce:
przegrany (A3 - B4) - przegrany (A4 - B3)


o miejsca 5 - 8

ZSEM Warszawa - LO Stalowa Wola
69:95
(26:31, 11:20, 14:23, 18:21)

ZS Olesno - LO Trzebnica 
64:77
(18:16, 16:18, 14:34, 18:9)

o VII miejsce:

ZS Olesno - ZSEM Warszawa
82:67
(18:11, 14:23, 21:16, 29:17)

o V miejsce miejsce:

LO Trzebnica - LO Stalowa Wola
80:72
(23:28, 17:15, 16:19, 24:10)


Półfinały:

I LO Gorlice - VII LO Zielona Góra 
105:102
(25:20, 14:28, 33:26, 33:28)

ZSEU Rybnik - VIII LO Toruń
43:77
(19:24, 7:13, 9:13, 8:27)

o III miejsce:

VII LO Zielona Góra - ZSEU Rybnik
90:77
(16:21, 23:16, 32:14, 19:26)

FINAŁ:

I LO GORLICE - VIII LO Toruń
57:87
(15:28, 23:17, 8:26, 11:17)


Klasyfikacja końcowa:

1. VIII LO Toruń
trener: Marek Ziółkowski

2. I LO GORLICE
trener: Tadeusz Zimowski

3. VII LO Zielona Góra
trener: Bogusław Onufrowicz

4. ZSEU Rybnik
trener: Ksawery Fojcik

5. LO Trzebnica
trener: Krzysztof Durbajło

6. LO Stalowa Wola
trener: Bogdan Pamuła

7. ZS Olesno
trener: Jan Chmielewski

8. ZSEM Warszawa
trener: Wojciech Zieliński


Najlepszy zawodnik:
Bartłomiej Semla (I LO Gorlice)

Król strzelców:
Filip Kochan (LO Stalowa Wola) 163 pkt - 32,6 pkt/mecz
Bartłomiej Semla (I LO Gorlice) 151 pkt - 30,2 pkt/mecz
Bartosz Omiecina (LO Trzebnica) 131 pkt - 26,2 pkt/mecz

Król rzutów wolnych:
Bartosz Omiecina (LO Trzebnica) 11/12 - 91,7%
Artur Karp (I LO Gorlice) 7/8 - 87,5%

Król rzutów za trzy punkty:
Dariusz Janiczek (ZSEM Warszawa) 25x - 5x/mecz
Dariusz Kalinowski (VII LO Zielona Góra) 19x - 3,8x/mecz

Rekordy strzeleckie w jednym meczu:
Krzysztof Adamczyk (I LO Gorlice) - 51 pkt
Bartosz Omiecina (LO Trzebnica) - 43 pkt
Bartłomiej Semla (I LO Gorlice) - 42 pkt

Krzysztof Adamczyk (I LO Gorlice) - 9 x 3 pkt
Dariusz Janiczek (ZSEM Warszawa) - 9 x 3 pkt


^ góra ^