historia

I Og鏊nopolska Licealiada w koszyk闚ce ch這pc闚

Gorlice 26 - 28. 09.2000 r.
(grali mistrzowie wojew鏚ztw)

Grupa I

 Kielce - Stalowa Wola             69 :120 (43 : 50)
 W這c豉wek - Kielce                  57 :  81 (27 : 37)
 Stalowa Wola - W這c豉wek  116 :  78 (53 : 32)

 1.Stalowa Wola   2  4  236:147
 2.Kielce                 2  3  150:177

 3.W這c豉wek        2  2  135:197

Grupa II

 Gorlice - W這dawa    81 : 75 (43 : 34)
 W這dawa - Koszalin 73 : 98 (38:42)
 Gorlice - Koszalin     72 : 79 (29 : 37)

 1.Koszalin   2  4  177:145
 2.Gorlice     2  3  153:154
 
3.W這dawa 2  2  148:179

Grupa III

 Nysa - Gliwice                           84 : 78 (41 : 38)
 Nysa - Starogard Gda雟ki    104 : 112 (51 : 53)
 Starogard Gda雟ki - Gliwice   64 : 92 (28 : 48)

 1.Gliwice                       2  3  170:148 (1,15)
 
2.Nysa                           2  3  198:200 (0,99)
 
3.Starogard Gda雟ki   2  3  176:196 (0,90) 

grupy p馧fina這we:
A

 Gorlice - Stalowa Wola   68: 115 (39 : 58)
 Stalowa Wola - Gliwice   80 : 79 (42 : 40)
 Gorlice - Gliwice               71 : 63 (33 : 31)

 1.Stalowa Wola    2  4  195:147
 2.Gorlice                2  3  139:178
 3.Gliwice                2  2  142:151

B

 Koszalin - Kielce  100 : 102 (86 : 86, 55 : 44)
 Nysa - Kielce        106 : 87 (54 : 56)
 Koszalin - Nysa      91 : 77 (46 : 45)

 1.Koszalin   2  3  191:179 (1,06)
 
2.Nysa         2  3  183:178 (1,02)
 
3.Kielce       2  3  189:206 (0,91)

o miejsca 7-9 :

 W這c豉wek - W這dawa                   95 : 87 (46 : 44)
 Starogard Gda雟ki - W這c豉wek  97 : 57 (53 : 28)
 Starogard Gda雟ki - W這dawa     86 : 82 ( 38 : 46)

 1.Starogard Gda雟ki    2  4  183:139
 2.W這c豉wek                  2  3  152:184
 3.W這dawa                     2  2  169:181

o V miejsce :

Gliwice - Kielce  84 : 73 (37 : 42)

o III miejsce:

Nysa - Gorlice 97 : 76 (39 : 45)

o I miejsce :

Stalowa Wola - Koszalin 99 : 90 (50 : 41)

 1.Zespo Szk馧 Zawodowych w Stalowej Woli (trener : Pawe G豉z)

 2.Zespo Szk馧 nr.2 w Koszalinie (trener : Hubert Filipowicz)

 3.Zesp馧 Szk馧 Rolniczych w Nysie (trener : Grzegorz B豉uciak)

 4.I Liceum Og鏊nokszta販鉍e w Gorlicach (trener : Tadeusz Zimowski)

 5.I Liceum Og鏊nokszta販鉍e w Gliwicach (trener : Adam Sarkowicz)

 6.Zesp馧 Szk馧 nr. 1 w Kielcach (trener : Jacek Dobrzy雟ki)

 7.Zesp馧 Szk馧 Sk鏎zanych i Og鏊nokszta販鉍ych w Starogardzie Gda雟kim
   
(trener :Piotr Szuropt)

 8.II Liceum Og鏊nokszta販鉍e we W這c豉wku (trener : Pawe Lenkiewicz)

 9.Zesp馧 Szk馧 Zawodowych we W這dawie ((trener : Andrzej Smoli雟ki)

 

najlepszy zawodnik :
Pawe Jargie陶o - (Stalowa Wola)

kr鏊 strzelc闚 :
163 pkt - Jakub Lulko - (Gliwice)
    132 pkt - Micha Preisner - (Nysa) 
        127 pkt - Maciej Lepczy雟ki - (Nysa)
     117 pkt - Karol Krakowiak - (Kielce)
            116 pkt - Przemys豉w Cygan - (Gorlice)

kr鏊 rzut闚 za 3 pkt :
 
12 x - Maciej Lepczy雟ki - (Nysa)
                    11 x - Daniel Syldatk - (Starogard Gda雟ki)
8 x - Jakub Hajduk - (Gorlice)
                         S豉womir Grzyb - (Stalowa Wola)

kr鏊 rzut闚 wolnych:
83,3 % - 10/12 - Micha Preisner - (Nysa)
  78,95 % - 15/19 - B豉瞠j Jurczyk - (Kielce)
                        78,79 % - 26/33 - Daniel Syldatk - (Starogard Gdanski)
                    78,57 % - 11/14 - Tomasz Wis這cki - (Stalowa Wola)


 

Og鏊nopolskie Mistrzostwa szk馧 ponadpodstawowych
w koszyk闚ce ch這pc闚

Gorlice  7-8.06.1995 r.
(grali mistrzowie makroregion闚)

 

  Gorlice - 鏚                  99 : 74 (50 : 42)
  Warszawa -  Pozna      67 : 83 (33 : 36)
  鏚 - Bytom                   68 :124 (27 : 67)
  Gorlice -  Warszawa       95 : 86 (35 : 42)
  Bytom - Pozna              96 : 71 (45 : 31)

  Warszawa - Bytom         92 : 104 (39 : 56)
  Pozna -  鏚                 68 : 56 (39 : 22)
  Gorlice -  Bytom               94 : 88 (43 : 52)
  Warszawa -  鏚            89 : 60 (44 : 30)
  Gorlice -  Pozna             70:71 (67 : 67, 35 : 37)

1.I Liceum Og鏊nokszta販鉍e w Bytomiu                        4  7  412:325 (1,12)
    (trener : Antoni Machci雟ki)

2.I Liceum Og鏊nokszta販鉍e w Gorlicach                      4  7  358:319 (1,03)
    (trener : Tadeusz Zimowski)

3.Zesp馧 Szk馧 Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu   4  7  293:289 (0.86)
   (trener : Tomasz Zieli雟ki)

4.VII Liceum Og鏊nokszta販鉍e w Warszawie                4  5  334:342
   (trener : Jolanta Paluch)

5.Zesp馧 Szk馧 Energetyczno-Instalacyjnych w υdzi 4  4  258:380
   (trener : Jerzy Janczewski)

najlepszy zawodnik :
Szymon Maciejewski - (Pozna)

kr鏊 strzelc闚:
134 pkt - Rafa Czyszpak - (Bytom)
  112 pkt - Wojciech Ryka豉 - (Gorlice)
     98 pkt - Dariusz Rycaj - (Warszawa)
   79 pkt - Miros豉w wierk - (Gorlice)
77 pkt - Tomasz Rozpara - (υd)

kr鏊 rzut闚 za 3 pkt:
  
12 x - Wojciech Ryka豉 - (Gorlice)
10 x - Rafa Czyszpak - (Bytom)

kr鏊 rzut闚 wolnych :
90 % - 18/20 - Tomasz Niedbalski - (Bytom)

g鏎a